Autorent

Soovitame rendiauto ette tellida juba Eestis, see annab garantii, et sihtkohas ootab teid sobiv auto. Meie heaks  koostööpartneriks on Avis.

Broneeri endale ise auto: vali sihtkoht, kuupäevad, autotüüp ja broneeri auto.  Internetis broneerimisel toimub tasumine krediitkaardiga.

BRONEERI AUTO SIIN

Kui soovite, et  broneeringu vormistaksime meie siis palun saatke oma tellimus e-postiga või helistage meile: +372 562 27 992  ja +372 57 502 196, e-kiri: info@sunrisetravel.ee

Oluline info auto rentimise ja broneerimsie kohta:

* Auto rentija peab olema vähemalt 21-aastane (kallimate mudelite puhul 25), omama kehtivat juhiluba ja vähemalt 2-aastast sõidukogemust.
Alla 25-aastaste juhtide puhul võidakse rakendada lisatasu "young driver fee".

* Autorendiks on vaja krediitkaarti (kallimate mudelite puhul võidakse nõuda kahte krediitkaarti. Autorendi  firmal on õigus võtta deposiiti eelnevalt kokku lepitud summas.

* Enne rendilepingule alla kirjutamist kontrollige auto üle, et poleks väliseid vigastusi, salong oleks korras. Kui leiate vigastusi siis kindlasti paluge need märkida rendilepingusse.  Hilisemaid pretensioone sõiduki vigastuste kohta arvesse ei võeta.  Täpsustage üle kindlustustingimused. Allkirjastatud rendileping on siduv ehk te olete aktsepteerinud kirjas olevaid tingimusi.
Soovitame alles jätta rendilepinguga  seotud dokumendid.

* Auto toomine ja äraviimine võivad olla tasuta või raha eest.  

* Rendiautot võib juhtida ainult isik, kes on kirjas rendilepingus. Lisatasu eest on võimalik lepingusse kanda lisajuht(e).

* Lennujaamamaks lisandub rendisummale lennujaamas algava ja  lõppeva rendi puhul.

*Autorendi hinda arvestatakse järgmiselt: üks rendipäev = 24 tundi. Auto broneeritakse alati  kellast kellani ning kui auto tagastatakse kokkulepitud ajast rohkem kui 29 minutit hiljem, rakendatakse lisapäeva tariifi.  Kui broneerite auto eripakkumise raames  näiteks 3 päevaks aga  tagastate selle varem muutub vastavalt sellele ka hind, mistõttu võib tariif  kujuneda kuni kaks korda kallimaks. Sellepärast tasub sõiduplaanide muutudes kiiresti informeerida alati ka kohaliku Avise kontori rendiagenti.

* Ühesuunaliste rentide puhul (auto võetakse ühest linnast/riigist ja jäetakse tagasi teise linna/riiki, rakendatakse auto äratoomistasu (“One Way Fee” või “Drop Off Fee”). Tasu suurus sõltub vahemaast. Mõnes riigis rakendatakse äratoomistasu ka sama linna piires ning auto etteviimisel ja tagasitoomisel hotellist.

* Üldjuhul renditakse auto välja täis paagiga. Kui auto tagastatakse tühja või pooliku paagiga,  tuleb tasuda paagi täitmise eest tasu (liitri hind on  siis kallim).  Tagastades auto täis paagiga lisatasusid ei rakendata.

* Võimalik on tellida  ettemakstud kütuse teenus. Sellisel juhul võib auto tagastada ka tühja paagiga.  Teenus on sobiv klientidele, kes hindavad mugavust ja aega ning  läbisõidetavate kilomeetrite
arv on piisavalt suur, sest järelejäänud kütuselt tagasiarvestust ei tehta.

* Avarii puhul  teavitage kohselt politseid,  kindlustuse jaoks võtke neilt juhtunu kohta kirjalik tõend. Seejärel informeerige rendifirma kohalikku kontorit. Rendifirmadel on alati 24 h hädaabitelefon, number on kirjas auto rendilepingul või  dokumentidel.