Soome, Himos ja Tahko

Himos asub Helsingist 220 km kaugusel. Himose suusanõlvad sobivad nii algajatele kui ka kogenud suusatajatele, kokku 17 valgustatud suusanõlva.
Himose suusakeskus on kõigi jaoks. Algajad ja väiksed lapsed saavad proovida oma esimesi pöördeid Länne-Himosel Peikkorinnes ja Põhja-Himose suusakoolis.
Keskpärastele sõitjatele on mitmeid tasaseid nõlvu ning ekspertidele "ekstra-nõlvad".
Entusiastlikutele lumelauduritelepakutakse uut super pipe'i ja snow park'i. Lisaks kõigele sellele saab imetleda veel ka kaunist vaadet. Peale suusatamise saab mängida tennist või golfi, minna orienteeruma või proovida rallisafarit. Ellujäämismäng, mägironimine, snowtuubing, ATV safari, mootorsaanisõit – ning lõpuks suitsusaun.

Tahko talispordikeskus asub Helsingist 435 km põhja pool. Tahko suusamägi on ilma igasusuguse kahtluseta Lõuna-Soome parim.
Tahko on üks paremini tuntud puhkekeskusi Soomes. Lumine talv ja soe suvi lubavad seal harrastada mitmeid tegevusi. Kuna kõik ehitised on käe-jala juures, pole vaja aega raisata transpordiga liiklemise peale.
SUUSATAMINE: Mäesuusakeskuses on 15 suusalifti, 23 laskumisrada, millest pikimad 1200 meetrit ja kõrguste vahega 200 meetrit, 2 half-pipe'i. Tahko sobib ka murdmaasuusatamiseks - radade kogupikkus on 65 km, millest 16 km on valgustatud.
HARRASTUSED: Mootorsaaanisõit – raja pikkus on üle 600 kilomeetri ning rajad on regulaarselt hooldatud. Korraldatakse ka vastavaid "safareid".
Golf – täispikkuses golfiväljak on ümbritsetud järve ja metsadega.
Talvel saab peale mootorkelgusõitu õngitsemisega, sõita koerarakendiga, muidugi suusatada või minna saanisõidule.
Suvel on peale golfi võimalik veel mängida tennist, ratsutada, matkata, kanuutada, kala püüda ja purjetada.