Golfiväljakud

 

Golf Türgis

Eksootilise Türgi pärl Belek on imeline kuurortpiirkond. Seedermännisalud ja eukalüptimetsad, smaragdroheline meri ja puhtad liivarannad, luksuslikud hotellid ja hooliv teenindus jätavad sulle kustumatu mälestuse. Beleki läheduses asub Koprulu kanjoni rahvuspark, kus elutseb 109 põnevat linnuliiki. Belek on ka golfisõprade seas populaarne, sest seal leidub mängurõõmu nii algajatele kui ka golfiproffidele.

Kuumas Belekis ootavad sind 10 golfikeskust koos 15 imelise väljakuga

Luksuslikku teenindust ja unustamatuid golfielamusi pakkuv Belek ootab sind kõige erinevamate väljakute ja tippklassi hotellidega Türgis, Antalyast 30 km kaugusel.

Golfiväljak National

National on Beleki esindusväljak. See on lummav parktüüpi väljak, mis paneb ka kogenud golfari proovile, kuid pakub samaaegselt meelelisi naudinguid. Kitsad vee ääres kulgevad griinid ja fairwayd on ääristatud maaliliste puude ja värviliste lilledega. Nationali omanäolised rajad on kujundatud nii, et sa ei näe midagi peale raja – see loob mängu ajal lõõgastumiseks ideaalsed tingimused. Väljaku esimesed 18 rada on ilusamad ja raskemad kui viimased 9 rada. Nationali teenindus on luksuslik – radade vahel pakutakse jahutust ja värskendust, süüa ja juua. Nationali golfiväljak kuulub Regnumi hotelli juurde.

Golfiväljak Carya

Carya on Beleki ainus täielikult valgustatud võistlusväljak, mis sobib nii päevaseks kui ka öiseks mänguks. Pimedal ajal sel golfiväljakul mängimine pakub unustamatu kogemuse. Carya rajad on laiemad kui Nationali rajad, kuid kitsamad kui Montgomerie rajad. Carya klubihoone on üle keskmise ja ka rajateenindus on parem kui paljudel teistel golfiväljakutel. Ka Carya kuulub, nagu Nationalgi, Regnumi hotelli juurde.

Golfiväljak Montgomerie Maxx Royal

Montgomerie Maxx Royal oli 2013-2015 European Touri finaaliväljak, kus on mänginud maailma parimad golfarid. Nüüd saad ka sina sel põneval võistlusväljakul Tiger Woodsi ja Rory Mcllroy jälgedes astuda ning luksuslikku ja kaasahaaravat mängukogemust nautida. Griinid on suured ja tihti tuleb mängida üle vee. Golfiväljaku 9 rada on valgustatud, seega on võimalik mängida ka hilisõhtuti. Esmaklassiline klubihoone ja kõik-hinnas-teenused panevad sind end superstaarina tundma. Radadel liikuvad toitlustusautod pakuvad sulle õigel hetkel jahutust, süüa ja juua. Toitlustus ja joogid on green fee hinnas nii mängude ajal kui ka peale mängu lõppemist.

Golfiväljak Lykia Links

Lykia Links on raske ja väljakutseterohke golfiväljak. See on Beleki ainus links-tüüpi väljak, mida iseloomustavad künkad ja bunkrid. Griinide suurus varieerub terve raja ulatuses ja need külgnevad pott-bunkritega, mille vahel mängimine golfari oskused proovile paneb. Pikad reljeefsed rajad (üks Par 3 on 214 meetrit) paiknevad tuulise ranniku liivasel pinnal rannajoonega paralleelselt. Lykia Linksil on tuul kord ühelt ja siis jälle teiselt poolt, see pakub golfisõpradele närvikõdi ja üllatusi. Väljakutseid jätkub nii madala kui ka kõrge HCP-ga mängijatele.

Golfiväljak Titanic

Titanic on avarate radadega, suursugune ja väga hästi mängitav golfiväljak. Titanicul on kolm osa – 9-rajaline River, 9-rajaline Mediterranean ja 9-rajaline Forest. Titanicu rajad on laiad ja avarad, bunkereid on vähe ja vesi ei takista mängimist. Võrreldes teiste Beleki radadega pakub Titanic lihtsat ja mõnusat mängukogemust. Titanicu klubihoone taga asuv avar bassein pakub võimalust peale golfimängu lõõgastuda ja jahtuda.

Gloria golfikompleks

Gloria on Beleki suurim golfikompleks, mida hindavad ka kohalikud. Gloria koosneb kolmest väljakust – 18-rajaline Gloria Old, 18-rajaline Gloria New ja 9-rajaline Gloria Verde. Kui soovid mängida mitut väljakut ühe golfireisi jooksul, on Gloria suurepärane valik. Gloria Old on tüüpiline Beleki väljak – seal on kitsaid ja laiu radu, vett ja rohelust vaheldumisi. Gloria Old on keerulisem kui Gloria New. Mängurõõmu pakuvad kõik kolm. Väljakud on suured ja avarad ning ka harjutusalad – range, chipping ja putting – on suured. Seetõttu sobib Gloria ideaalselt ka tervele klubile treenimiseks.

 Beleki teised golfiväljakud: Pines, Dunes, Robinson Nobilis, Kaya Eagles, Cornelia Faldo, PGA Sultan, Pasha.

 

Golf Marokos

Päikeselises Marokos asuv moodne rannikulinn Agadir on hinnatud maheda kliima poolest. Agadir on uus linn, kus leidub hotelle ja rannabaare, kohvikuid ja restorane, kaubanduskeskusi ja veeparke. Kuid Agadiris on ka ajaloohõngu – kohalike kalaturg ja vana kindluse varemed.

Agadiri piirkonnas ootavad sind 4 imelist golfikeskust

Golfisõbrale pakub Agadir lummavate vaadetega kaasaegse infrastruktuuriga väljakuid, mida ilmestavad rohelus ja veetakistused.

Golf de l’Océan (autor Collins Belt)

27 (3x9) rada, par 72+36. Imelised vaated, lummav Atlandi ookean ja Kasbahi mägi. Väljak on rajatud looduslikele liivadüünidele, piirneb palmi- ja eukalüptipuudega. Suurepärane seisukord, lühikesed üleminekud.

Golf Les Dunes (autor Cabell B. Robinson)

27 (3x9) rada, par 72+36. Palmid ja veetakistused, lummavad looduslikud vaated. Korralik infrastruktuur, lühikesed üleminekud.

Golf du Soleil (autorid Fernando Mueller ja Gerard Courbin)

36 (2x18) rada, par 72+72. Üks kahest väljakust on klassikaline, ääristatud eukalüptipuudega. Teine väljak on ameerikalik Championship Course. Kaunis haljastus, maalilised vaated. Väga hea seisukord, lühikesed üleminekud, mõnusad fairway’d.

Tazegzout Golf (autor Kyle Phillips)

18 rada, par 72. Agadiri piirkonna kõige uuem väljak. Imelised vaated Atlandi ookeanile, argaanipuud. Suurepärane infrastruktuur.

 

Golf Egiptuses

Egiptuse kuulus turismikeskus Hurghada on suurepärane talvine golfisihtkoht. Punase mere rannikulinn Hurghada pakub kümnete kilomeetrite pikkust liivaranda, erinevaid ostlemisvõimalusi nii kärarikastek turgudel kui ka väikestes poekestes ning mitmekesiseid puhkusevõimalusi.

Hurghada piirkonnas ootavad golfareid 4 golfikeskust

Suurepärane kliima, hotellide meeldiv teenindus ja golfiväljakute kõrge tase on vaid mõned põhjused, miks Hurghadasse golfi mängima minna. Hurghada golfikogemus meenutab Beleki golfikogemust ja Belek on ka Hurghada golfikeskuste eeskujuks.

El Gouna golfiväljak (autorid Gene Bates ja Fred Couples)

18 rada. Rohelus, radadega külgnevad kanalid ja tiigid ning vahelduv ümbrus teevad El Gouna golfikogemuse äärmiselt meeldivaks. Võrreldes Hurghadaga on El Gouna keskus euroopalik, pakkudes korralikke kohvikuid ja restorane.

Madinat Makadi golfiväljak

World Golf Award valis Madinat Makadi väljaku 2014, 2015 ja 2016 aastal Egiptuse parimaks väljakuks. Keset kõrbe paiknev väljak on künklik, ääristatud puude ja lilledega.

Cascades Soma Bays (autor Gary Player)

Hurghada piirkonna luksuslikum ja ilusaim väljak on Cascades Soma Bays. Väljak on hästi hooldatud ja maaliliste vaadetega. Rahulikud rajad pakuvad mängurõõmu. Ühelt poolt külgneb väljak kõrbe, teiselt poolt Punase merega. Soma Bay pakub ka teisi ajaveetmisvõimalusi sporti ja luksust hindavale golfisõbrale.

 

Golf Küprosel

Küprose vähemtuntud sihtkoht Paphos on legendi järgi armastuse ja viljakuse jumalanna Aphrodite sünnikohaks. Mõnus kiima, sõbralikud kohalikud, maitsev toit ja soe Vahemeri meelitavad aastaringselt Paphosele palju puhkuse-, kultuuri- ja golfisõpru.

Paphoses ootavad golfimõnusid nautima moodsad väljakud

Päikeselisele Paphosele meelitavad golfareid aastaringselt meeldiv kliima, rahulikud väljakud ja Eestiga sama ajavöönd.

Elea golfiväljak (autor Sir Nick Faldo)

18 rada, par 71. Lummavad loodusvaated Vahemerele. 2010. aastal loodud väljak on moodsa infrastruktuuriga ja pakub suurepäraseid harjutamisvõimalusi.

Minthis Hills golfiväljak

18 rada, par 71. Viinamarjaistanduste ja puuviljaaedade vahel maalilises orus paiknev Minthis Hills golfiväljak on Küprose vanim väljak, mis läbis hiljuti põhjaliku uuenduskuuri. Väljak on ideaalne mängimiseks igal aastaajal. Väljaku juurde kuulub harjutusväljak ja kaks puttamisgriini.