Järelmaks

Ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!ESTO  järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.
Vali sobiv toode või teenus, anna klienditeenindajale märku, et soovid tasuda ESTO järelmaksuga ning seejärel kinnita oma tellimus.
Ostu kinnitamisel vali endale sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjasta mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

●    ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud.
●    ESTO järelmaks on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.
●    ESTO järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS.
 
TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga. ESTO AS järelmaksu krediidi kulukuse määr on 23.63% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidi summa 1490 EUR, kauba/teenuse maksumus 1490 EUR, sissemakse 0%, fikseeritud intressimäär 11.90%, lepingutasu 0 EUR, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 1844.64 EUR eeldusel, et krediit tagastatakse 24 kuu jooksul igakuiste võrdsete osamaksetena suuruses 76.86 EUR. Tutvu enne lepingu sõlmimist tingimustega ja vajadusel konsulteeri spetsialistiga. Järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS.

MIS ON ESTO? ESTO on finantsteenuseid pakkuv ettevõte, mille algusaeg ulatub aastasse 2016. Bränd sai alguse vajadusest uue generatsiooni makselahenduste järele, mis oleksid sobilikud nii lõpptarbijale kui ka müüjale. Täna pakub ESTO kõige suuremat valikut erinevaid makselahendusi Baltikumis ning ESTO partnervõrgustikku kuulub üle 2600 koostööpartneri ja kaupluse ning üle 300 000 kliendi.
Tutvu tingimustega siin: www.esto.ee

Vajadusel kontakteeruge ESTO AS töötajaga - info@esto.ee või www.esto.ee LIVE chat-aknas.


Reisile paindlikult ja muretult BestCredit.ee abiga! Tasuta reisitõrkekindlustus!

Reisilaen on sihtotstarbeline tagatiseta laen eraisikutele, mis on mõeldud reisimiseks. Reisilaenu abil on Sul võimalik tasuda reisipakettide- ja lennupiletite eest. Lepingutasu ei ole ning palgatõendit pole vaja esitada.
BestCredit.ee
abiga ja koostöös Sunrise Travelˇga on Sul võimalik igakuine maksekoormus hajutada pikema perioodi peale ning taskukohased on ka kallimad reisid. Samuti pakume osaliselt reisi eest tasumist, kui jääb reisiraha puudu.
Kui oled leidnud Sunrise Travelˇst sobiva reisi, saad laenutaotluse esitada meie kodulehel.


Avasta Reisirahaga maailma!

Reisiraha on väikelaen, mis aitab teha võimalikuks igatsetud reisi või tasuda kauaoodatud puhkusepaketi eest.
Reisi kohe, maksa hiljem!
Reisiraha pakub koostöös Sunrise Traveli`ga võimalust tasuda reisi eest järelmaksuga.
Vali endale Sunrise Travelˇst meelepärane reis, täida Reisiraha.ee kodulehel laenutaotlus ja sõida!
Vaata lisa www.reisiraha.ee!