Reisikindlustus

Muretuks reisimiseks soovitame teil vormistada reisikindlustus. Reisikindlustusega on kaetud ootamatu ja ettenägematu õnnetusjuhtum või haigestumine välismaal, reisitõrked ja pagas.
Reisikindlustus koosneb kolmest põhikindlustuskaitsest: meditsiiniabikindlustus, reisitõrkekindlustus ja pagasikindlustus.
Paljudes Euroopa riikides kehtib ka Euroopa Ravikindlustuskaart, kuid selle kaardiga ei ole arstiabi tasuta – maksta tuleb patsiendi omavastutustasud (visiiditasu, voodipäevatasu jne) asukohamaa tariifide järgi.

Kindlustuskaitse ulatus ja kindlustuspiirkond valige alati vastavalt reisi sihtkohale ja iseloomule.


Kindlustuskaitsed:
* Meditsiiniabi kaitse kindlustusjuhtumiks on ootamatu ja ettenägematu õnnetusjuhtum või haigestumine väljaspool alalist elukohariiki.
* Pagasi kaitse kindlustusjuhtumiks on pagasi vargus ja röövimine; pagasi purunemine või kaotsiminek transpordifirma süül; pagasi kannatada saamine või hävimine õnnetusjuhtumiga kaasnevalt või loodusjõududest tingituna; pagasi hilinemine transpordiettevõtte süül.
* Reisitõrke kindlustusjuhtumiks on reisi tühistamisega seonduv otsene materiaalne kahju või reisi katkemisega seonduvad vältimatud sõidu-ja majutuskulud.

Eraldi on võimalik soetada meditsiiniabikindlustus, kuid kui soovitakse reisitõrke- või pagasikindlustust, siis seda meditsiiniabikindlustuseta vormistada pole võimalik.

Kindlustuspiirkonnad:
*Põhjamaad (Norra, Rootsi, Soome, Taani, Ahvenamaa, Fääri saared, Gröönimaa, Läti, Leedu).
*Euroopa (sh Türgi, Egiptus, Tuneesia, Maroko, Madeira, Venemaa Euroopa osa ja Kanaari saared).
*Kogu maailm (sh Ameerika Ühendriigid ja Venemaa Aasia osa).

Reisikindlustuse makse sõltub valitud reisi kehtivuspiirkonnast, reisi pikkusest, valitud kindlustuskaitse paketist, reisi eesmärgist ning reisijate vanusest ja arvust.

NB! Reisikindlustust müüme ainult neile klientidele, kes on ostnud meilt  lisaks ka  reisiteenuse.
Poliisi sõlmimise ajal soovitame põhjalikult tutvuda reisikindlustuse tingimustega.
Peale internetipanga kaudu makse sooritamist saate poliisi ise välja trükkida.