Türgi

Türgi on meelipaeluv kombinatsioon kõige müstilisematest maastikest, suurepärasest arhitektuurist ja hõlmamatult rikkast ajaloopärandist.
Türgis ühinevad rutaka Lääne ja eksootilise Ida vastandlikud jooned - asukoht kahel kontinendil ja kahe imelise mere vahel tähendab uskumatut mitmekesisust looduses, kultuurides ja tavades.

Antalyasse lennates on valida paljude eriilmeliste kuurordite vahel. Kui soovite veeta puhkuse oma luksushotelli arvukaid võimalusi tundma õppides ja kasutades, sobivad teile näiteks Beleki, Antalya-Lara või Kemer-Tekirova vägagi kõik hinnas hotellid.
Tahate aga linnamelust ja ööelust osa võtta, valige Kemeri, Alanya või Antalya linnahotellid.

Türgit on õnnistatud erakordselt kauni loodusega. Looduse poolt rajatud imeks võib pidada Pamukkale „puuvillalinna” travertiinterrasside basseine, inimese ja looduse koostöös sündinud kaljulinn Kapadookia on teine meeldejääv paik. Kolmest küljest merega piiratud Türgit ääristab 8000 km rannajoont. Türgi Rivieraks kutsutud vahemererannikul on puhta kirgassinise mereveega rannad. Rikkumata loodus, hästisäilinud ajaloolised vaatamisväärsused, eksootiline köök, soodne hinnatase ja head hotellid teevad Türgist ideaalse puhkekoha.

Majutusinfo
Türgi hotelle klassifitseeritakse tärnide alusel, lisaks on riigis eraldi kasutusel HV (Holiday Village) hotellide kategoriseerimise süsteem, mille alusel hinnatakse suure territooriumiga puhkekomplekse. Kuurortide (Alanya, Kemeri, Marmarise, Bodrumi) keskel asuvate hotellide territoorium on üldjuhul väike (üksnes selles ulatuses, kui palju võtavad enda alla bassein ja üldkasutatavad alad). Kuna kuurortide keskel asuvate hotellide ümbruses on rohkelt kauplusi, baare, restorane ja ööklubisid, võib kisa-kära siin hiliste öötundideni kesta. Kõrgema kategooria ja suurema territooriumiga hotellikompleksid asuvad tavaliselt kuurortlinnadest ja nende keskustest eemal.